Říjen v ZŠS I.

Slunečné říjnové dny nás lákaly k procházkám do přírody, kde jsme si nasbírali dostatek materiálu na různé tvoření. Povídali jsme si o proměnách přírody, připomněli si odlet ptáků. Vlaštovičku vyrobenou z papíru doplnila různá zvířátka z nasbíraných kaštanů. V rámci Jablkového týdne jsme jablíčka nejen ochutnali v podobě salátu, ale také je vymodelovali a výtvarně ztvárnili. Další tvoření nás čekalo během dílniček k oslavě Halloweenu, které jsme si dosyta užili a naladili se na podzimní atmosféru.

Mgr. Pavla Bišková